veido plastika

Nosies formos korekcija (rinoplastika)

2012-03-02 | Mesmoterys.lt

Rinoplastika viena populiariausių kosmetinės chirurgijos rūšių, padedanti išgauti trokštamą nosies formą. Gerai atliktos rinoplastikos rezultatas turėtų būti natūraliai, estetiškai atrodanti ir prie veido proporcijų deranti nosis.

Nesvarbu, jūsų nosis per didelė ar per maža, per stora ar per plona, per ilga ar per plati, o gal su kuprele, operacijos pagalba galima koreguoti visus šiuos dalykus. Prieš ryžtantis rinoplastijai plastikos chirurgui reikėtų gerai išnagrinėti jūsų veido proporcijas, kad būtų sumodeliuota tinkamos formos nosis, atminkite, kad bus reikalinga ne viena konsultacija.
 

Atliekant rinoplastiką naudojamos dvi pagrindinės technikos:

  • Pjūvis atliekamas šnervių vidinėje pusėje.
  • Pjūvis atliekamas šnervių išorinėse vagose.

Operacijos metu gali būti daromi ir abiejų sričių pjūviai. Chirurgas operacijos metu atskiria nosies odą nuo kaulo ir kremzlės bei suformuoja norimą nosies formą. Rinoplastija labai individuali operacija. Operacijai baigiantis oda sugrąžinama į vietą, ant nosies uždedami specialūs įtvarai, kurie turi būti nešiojami keletą dienų.

Procedūra atliekama taikant bendrą nejautrą, ligoninėje pasiliekama parą. Tinimas paprastai praeina per kelias savaites. Kartais tinimas gali tęstis ir keletą mėnesių.

Komplikacijos pakankamai retos, kai kuriais atvejais (~5%) gali prireikti dar vienos operacijos, siekiant pakoreguoti nedidelius asimetrijos požymius.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!