Mada, naujausios tendencijos

Žymios moterys: išleistuvių prisiminimas išlieka visam gyvenimui

2012-06-27 | Mesmoterys.lt

Abiturienčių rūpesčiai baigiamaisiais egzaminais nesibaigia – dauguma jų šiuo metu renkasi suknelę, kuria pasipuoš per vieną svarbiausių gyvenimo švenčių – mokyklos išleistuves. Kaip merginoms puoštis šią įsimintiną dieną pataria stilistai ir dizaineriai, garsios Lietuvos moterys, galinčios į savo išleistuves pažvelgti iš laiko perspektyvos.

Dainininkė Elena Puidokaitė - Atlanta, stilistė ir manekenė Asta Valentaitė bei verslininkė Daina Bosas įsitikinusios, jog visos merginos tokia proga nori atrodyti ypatingai, todėl suknelės paieškoms verta skirti laiko. Abiturienčių rūpesčius turėtų palengvinti ir mados ir stiliaus centro „Europa“ šį mėnesį rengiamas konkursas, kuriam pasibaigus dvi abiturientės bus apdovanotos patikusiomis suknelėmis.

„Mūsų parduotuvėse besilankančios merginos sukneles išleistuvėms renkasi labai atsakingai – daugelis jų patikusius modeliuos matuojasi po keletą kartų, tikrina, kaip suknelės dera prie pasirinktų aksesuarų – batelių, rankinės, papuošalų, – sako stebinti malonius abiturienčių rūpesčius prekybos centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Merginos nedrįsta tokį atsakingą pirkinį įsigyti vienos, tad kviečiasi į pagalbą mamas, seses, drauges - klausia jų patarimo.“

A. Valentaitė bei E. Puidokaitė-Atlanta sako mokyklos išleistuvėms sukneles taip pat rinkosi ne vienos – klausė draugių, mamų nuomonės. „Renkantis išleistuvių suknelę reikia įdėti daug laiko bei širdies, tačiau investicijos į ją neturėtų būti besaikės – suknelė turi tikti ir kitoms progoms, būti kukli, šviesių pastelinių spalvų, mergaitiška“, - įsitikinusi Atlanta. Dainininkei pritaria ir verslininkė D. Bosas: „Jaunos merginos yra gražios savo jaunyste – mergina puošia suknelę, ne atvirkščiai. Kokia bus suknelė – skirta vienai progai ar ne – priklauso nuo šeimos finansinių galimybių, bet aš nesirinkčiau vienkartinio apdaro.“ A. Valentaitės nuomone, vis dėlto proginiai drabužiai yra skirti konkrečiai šventei, tad jais puoštis galima tik vieną kartą. „Renkantis suknelę išleistuvėms svarbu ne pinigai – turint gerą skonį ir supratimą didelių pinigų gražiai atrodyti nereikia. Dideli pinigai prasto skonio nepataisys,“ – sako stilistė ir manekenė A. Valentaitė.

Žymių moterų teigimu, išleistuvės – labai svarbi diena, kai atsisveikinama su klasės draugais, mokytojais ir žengiama į suaugusiųjų pasaulį, tad prisiminimai apie ją bei tą dieną vilkėtą apdarą išlieka visam laikui. „Per savo išleistuves atrodžiau visiškai kitaip – tada buvau šviesiaplaukė, tad rinkausi ilgą, pilkšvos, sidabro spalvos suknelę, kuri atrodė iš tiesų elegantiškai. Tada sau labai patikau, tačiau keičiasi skonis, norai, tendencijos, todėl šiandien su tokia suknele gal ir kitaip atrodyčiau“, – sako A. Valentaitė. D. Bosas prisiminimai apie savo išleistuvių suknelę sukelia šypseną: „Žiūrint iš dabartinės pozicijos – mano suknelė buvo nelabai graži. Tuo metu nebuvo iš ko rinktis, buvo deficito laikai, tad tenkinomės tuo, kuo galėjome – suknelė buvo spalvota, siūta pas siuvėją, labai paprasto modelio.“ Dainininkė Atlanta per savąsias išleistuves dėvėjo lengvą, šviesios alyvinės spalvos suknelę iki kelių.

Mados ir stiliaus centro „Europa“ organizuojamas konkursas tęsiasi iki birželio 29 d. Iki to laiko abiturientės kviečiamos matuotis patikusias sukneles bet kurioje centro parduotuvėje, fotografuotis su jomis ir nuotraukas siųsti adresu konkursas@pceuropa.lt. Dviems konkurso dalyvėms bus padovanotos išsirinktos išleistuvių suknelės.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

išpardavimai

Kur vyksta geriausi išpardavimai? >>

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!