Laisvalaikis

Jesse Cook įsimylėjo Lietuvą... Latvijoje!

2012-09-07 | Mesmoterys.lt

Jau visai netrukus pirmą kart Lietuvos istorijoje Vilniuje surengs koncertą išskirtinis, neįtikėtinai žavingas, charizmatiškasis menininkas - neginčijamas rumbos, flamenko ir bliuzo karalius - kanadietis Jesse Cook (www.jessecook.com) ir jo kolektyvas! 

Šis vienintelis ir nepakartojamas koncertas vyks rugsėjo 27 d. Vilniaus kultūros rūmuose (VRM rūmai), Žirmūnų g. 1E. 

Būtent ši jauki, pastatyta pagal visus akustikos standartus salė miesto centre labiausiai atitinka visus šio unikalaus koncerto reikalavimus! Nuo pat pirmųjų koncerto sekundžių Jesse Cook ir jo grupės meistriškumas, pripažintas neprilygstamų laikmečio gitaristų, įtrauks gerbiamą publiką į džiaugsmingą, ugningą ir labai aistringą didingų ispaniškų, čigoniškų ir afroamerikietiškų ritmų sukūrį! 

Praktiškai neįmanoma nustygti savo vietoje Jesse Cook koncerto metu! Po 2 minučių daugiausia bet kuri salė jau šoka, bisuoja, smagiai šūkaloja iki pat koncerto pabaigos!!! Ir pats menininkas neįtikėtinai myli ir gerbia savo žiūrovą, su malonumu ir dėmesiu kiekvienam, atėjusiam į jo koncertą, paverčia šią šventę  išskirtinai komfortiška ir džiaugsminga! 

Prieš tai Jesse Cook niekada nėra viešėjęs Lietuvoje, bet praėjusiais metais jis pirmą kartą koncertavo Baltijos šalyse. Šis koncertas vyko Rygoje. Jo nuostabai, didesnę salės dalį sudarė lietuviai, kurie atvyko į koncertą iš mūsų šalies, ir, pasak Maestro, tai buvo šilčiausia, emocionaliausia ir supratingiausia publikos dalis! 

Suintriguotas Jesse Cook padarė viską, kad jo koncertas įvyktų šalyje, kurios žmones jis pamilo. Taigi rugsėjo 27 d. vyks ypatingas susitikimas!

Bilietus platina bilietai.lt

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Žymės:
Komentarai:

Tavo komentaras:

 

receptai

Visos moterys gamina skaniai. Bet vis tiek užmesk akį. >>

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!