kūno plastika

Šlaunų odos patempimas

2012-03-02 | Mesmoterys.lt, nuotrauka Scanpix | AFP

Vidinės šlaunų pusės oda nukarusi pasidaro, kai labai greitai netenkama daug svorio. Tai dažniausiai pasitaikanti priežastis. Tokiu atveju vienintelė išeitis yra chirurginė operacija, rašo „Mybreast“.

Operacijos metu atliekama ir liposukcija, tada pašalinama kabanti oda. Randą stengiamasi padaryti kuo mažiau matomu. Svarbu, kad pacientė suprastų, jog kiekviena operacija palieka randų ir jų išvengti neįmanoma. Rando gijimas gali užtrukti ne vieną mėnesį. Didelė dalis pacientų, turėję daug antsvorio džiaugiasi pašalinta kabančia oda, kuri trukdo įprastam gyvenimui kur kas labiau, nei bet koks randas.

Operacija atliekama taikant bendrą nejautrą, ligoninėje būtina pasilikti vieną parą. Drenai paliekami tol, kol pacientas guli ligoninėje, nes būtina pašalinti papildomus skysčius. Po operacijos nešiojami elastiniai tvarsčiai. Sveikimo procesas priklauso nuo to, kiek sunki buvo operacija, bet dažniausiai tai trunka 2 savaites, kol sugyja žaizdos, o pilnai pasveikstama per 4-6 savaites.

Nors ši procedūra laikoma pakankamai saugia, kaip ir kiekviena chirurginė intervencija, sukelia komplikacijų riziką, kurią reikia aptarti su chirurgu.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!