kūno plastika

Moterų kosmetinė chirurgija

2012-03-02 | Mesmoterys.lt, nuotrauka Shutterstock

Šitoks apsisprendimas tai didelis žingsnis gyvenime, todėl labai svarbu prieš operaciją žingsnis po žingsnio susipažinti su laukiančiu procesu, galimais rezultatais ir galimomis komplikacijomis, rašo plastinės chirurgijos portalas „Mybreast“.

Profesionalus plastikos chirurgas supranta, kad tai jūsų kūnas ir kad jūs norite jį patikėti aukštos kvalifikacijos specialistams. Patartina rinktis tokį specialistą, kuriuo galite tikrai pasitikėti priimant šį svarbų gyvenimo sprendimą.

Atliekamos procedūros

Galbūt jūsų krūtys per mažos, per didelės, o gal nevienodo dydžio? Čia sužinosite, kaip atliekamas krūtų didinimas, mažinimas ar asimetrijos koregavimas. Sužinosite, kas yra ir kaip atliekama liposukcija ir netgi nosies plastinė operacija.

Jei pagrindinis jūsų galvos skausmas odos senėjimo sukeltos problemos, sužinosite, kaip galima susigrąžinti jauną odą, jei jos atstatyti neįmanoma vien tik sportu ir sveika mityba.

Penkios populiariausios moterų kosmetinės chirurgijos procedūros:

  • Krūtų didinimas
  • Liposukcija (riebalų nusiurbimas)
  • Abdominoplastija (pilvo odos patempimas ir raumenų tvirtinimas)
  • Krūtų sumažinimas
  • Veido odos patempimas

Moterų kosmetinės chirurgijos tikslas yra įkvėpti daugiau pasitikėjimo savimi, padėti nugalėti psichologines problemas ir vėl džiaugtis gyvenimu.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!