Meilė, santykiai, seksas, vaikai, populiarioji psichologija

Išsaugoti santykius su vyru darboholiku įmanoma?

2012-06-06 | Mesmoterys.lt, nuotrauka prepidemic.com

Atrodo, abu dirbate, nesėdite rankų sudėję, tačiau pastebi, kad darbas jam kartais svarbiau ir už tave, ir už draugus, ir už apsilankymą pas tėvus. Myli jį, tačiau jo nesibaigiantys darba priverčia jaustis vieniša? Neskubėk skirtis, keisk požiūrį į darboholizmą ir jūsų porą užklupusią situaciją.

Santykiai su vyru darboholiku priverčia moterį ne kartą pasijusti antraplanio vaidmens atlikėja. Nesvarbu, jis mokosi keliuose universitetuose iš karto ar dirba keliuose darbuose, moters tai nedžiugina. Jei vyriškos lyties atstovas neranda laiko savo antrai pusei ir to priežastis yra nesibaigiantys darbai, santykiai neretai pasmerkti žlugti. Visgi, kartais meilė gali nugalėti viską. Jei pasiryžai tęsti santykius su darboholiku vyru, privalu gydyti jį arba išmokti valdyti situaciją pačiai. Svarbiausia yra susikurti nepriklausomą ir visavertį gyvenimą, kol mylimo vyro nėra šalia.

Džiaukis laisvu laiku

Pakeisk požiūrį į darboholizmą. Daugelis karjeros aukštumų siekiančių ir visas jėgas darbui atiduodančių asmenų laimi daugiau nei tie, kurie stengiasi vidutiniškai arba nedaro nieko, todėl imk nuteikinėti save pozityviai ir galvok, kad ateityje tai atneš jums daug naudos. Be to, gali būti, kad praėjus kuriam laikui vyras aprims ir liausis tiek dėmesio skyręs darbui, norės daugiau laiko praleisti namuose su artimaisiais ir pasirodys, kad jis šitiek dirbo būtent tam, kad ateityje jus suptų gerovė.

Tik labai maža dalis moterų mūsų laikais nedirba, todėl galima lažintis, kad ir pati esi užsiėmusi. Jei po darbo nepatinka tūnoti vienai namuose, užsirašyk į sporto klubą, bibliotekoje užsisakyk įdomių knygų, susitik su draugėmis. Tiesiog užsiimk sau įdomia veikla. Kitos moterys atiduotų bet ką, kad tik galėtų dažniau pabūti atskirai nuo savo vyrų ar vaikinų. Susitikus vėlai vakare ne tik jis, bet ir tu turėsite vienas kitam ką papasakoti.

Nedramatizuok

Teigdamos, kad jų vyras darboholikas, kai kurios moterys persūdo. Jei neturima asmeninių užsiėmimų ir visas pasaulis sukasi tik apie vyrą, atrodo, kad jis dažnai nebūna šalia. Tai būdinga ir toms moterims, kurios myli per stipriai − jos nemoka skirti laiko sau, jų mintis užvaldęs mylymasis arba sutuoktinis. Dėl šios priežasties psichologai ir pataria neišsižadėti savo asmeninio gyvenimo bei hobių. Atminkite, kad pora − tai du atskiri, o ne vienas su kitu sulipę asmenys. leisdami dvidešimt keturias valandas kartu, neturėsite vienas kito kuo papildyti, o santykiams ims grėsti iširimas.

Kibk į darbus

Psichologai yra pastebėję, kad ne viena su darboholiku vyru gyvenanti moteris jaučiasi pernelyg priklausoma finansine prasme. Negalima paneigti, kad darboholikai vyrai paprastai daugiau uždirba, todėl jų moterys sąmoningai linkusios dirbti mažiau arba nedirbti visiškai. Ir čia jos daro vieną didžiausių klaidų. Jei vienas asmuo geba sukurti tinkamą finansinę padėtį, kitas neturėtų atsilikti. Vyro šešėliu besimėgaujančioms moterims patariama pačioms nusibrėžti karjeros tikslus ir jų pamažu siekti. Tai padės augti kaip asmenybei ir galiausiai gal net susilyginti su vyru, kuris pamatęs, kad žmona mažiau laiko praleidžia namuose, galiausiai pats nuspręs, jog metas dažniau pabūti dviese.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Žymės:
Komentarai:

Tavo komentaras:

 

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

receptai

Visos moterys gamina skaniai. Bet vis tiek užmesk akį. >>

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!