Meilė, santykiai, seksas, vaikai, populiarioji psichologija

Dalykai, kurių nederėtų sakyti vyrui

2012-06-12 | Mesmoterys.lt, nuotrauka Andriaus Ufarto/Fotobankas.lt

Kai tampate vis artimesni, ima atrodyti, kad vienas kitam galite sakyti viską. Deja, kartais kur kas geriau nepraverti burnos − skaudi tiesa gali įžeisti, įžiebti pykčius. Psichoterapijos specialistė Judy Ford sako, kad mandagus kalbėjimas tai savybė, kurios kiekvienam derėtų išmokti. Išorinis pasaulis ir taip mus nuolatos puola, todėl namai turėtų tapti pakantumo vienas kitam oaze. Susipažinkite su 7 dalykais, kurių nederėtų sakyti savo vyrui.

„Aš patyriau orgazmą“ (jei yra visiškai priešingai) 

Melo kojos trumpos, o ypač tada, kai kalbame apie seksualinį intymumą. Jei meluojate partneriui apie tai, kad patiriate orgazmą, nesate nuoširdi, o tai žlugdo intymumo esmę. Taip užkertate sau kelią dalintis jausmais. Vietoje melo verčiau atvirai pakalbėti, išsiaiškinti, kas jus jaudina ir kas padėtų pasiekti orgazmą. Kitas variantas − galbūt šalia jūsų yra vyras, su kuriuo niekada nepasieksite suderinamumo.

„Tu visai kaip tavo tėvas“

Psichoterapeutė Julie Orlov sako, kad vyras išgirdęs tokius žodžius ima apie save galvoti kaip apie asmenį, parodantį prasčiausias savo giminės savybes. Jūsų vyras pavalgęs niekada neišplauna indų visai kaip ir jo tėvas? Nesakykite jam, kad tai jums primena jo tėvą, verčiau paprašykite pavalgius indus nunešti į kriauklę arba sudėti į indaplovę.

„Kada pagaliau susirasi naują darbą?“

Sakydama tokius žodžius moteris pirmiausia turėtų išsiaiškinti, kodėl ji nori, kad vyras susirastų naują darbą. Ar jums nepatinka, kad jis ten praleidžia daug laiko? Galbūt manote, kad savo darbe jis nepadarys karjeros? O gal jis neparneša namo pakankamai atlyginimo? Prieš sakant įžeidžiančius dalykus, susijusius su sutuoktinio darbu, reikėtų apmąstyti, kodėl kyla pyktis. Būkite atsargi ir nekritikuokite jo galimybės išlaikyti šeimą. Vyrui labai svarbu galėti išlaikyti šeimą ir sulaukęs pastabų, kad jam tai nekaip sekasi, jis gali labai įsižeisti. Kad išvengtumėte šių nereikalingų pastabų, dažniau kalbėkitės su sutuoktiniu apie jo darbą, pinigus ir karjeros galimybes. Drauge aptardami ne tik malonius, bet ir nepatogius klausimus, esant reikalui galėsite priimti tolimesnį sprendimą dėl sutuoktinio darbo. Galbūt jis pats nėra patenkintas esama padėtimi darbe ir jūsų priekaištai tik dar labiau jį žlugdo.

„Mano mama įspėjo, kad tu šitaip elgsies!“

Kai supykstame ant vyro, kartais pasakome neapgalvotų dalykų. Viena iš frazių „mano mama įspėjo, kad tu šitaip elgsies!“ nebūtinai reiškia, kad mama iš tiesų taip sakė, tai tiesiog bandymas patalpinti dar vieną asmenį į savo priešiškumo stovyklą, sako Orlov. Konflikto metu niekada neminėkite vyrui savo motinos, paskui pati pyksite klausydamasi anekdotų apie uošvienes–raganas ant šluotos.

„Tu nesugebi to padaryti, palik tai man“

Girdėti tokią frazę skausminga dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia, jūs atmetate savo vyrą kaip pagalbininką, neįvertinate jo sugebėjimų. Jei kasdien kartosite savo vyrui tokius žodžius, galiausiai jis liausis kažką veikęs ir nebandys prikišti rankų net prie varvančio čiaupo. Jei matote, kad vyrui nesiseka tam tikras darbas, leiskite susidoroti su tuo pačiam. Be to, suvokite, kad ne visi vyrai moka klijuoti tapetus, pataisyti sugedusį klozetą ar nulūžusią stalo koją. Visada turite galimybę pasisamdyti profesionalų meistrą.

„Ir vėl susitinki su tais draugeliais?“

Nieko blogo, jei jūsų vyras kartais išeis su draugais. Nesvarbu, patinka jums vyro kompanija ar nekenčiate jos, turite šiuos žmones priimti. Jei negalite pakęsti, kai vyras su bičiuliais susirenka jūsų namuose, tiesiog švelniai apie tai užsiminkite. Pasiūlykite jiems verčiau nueiti į barą, kavinę ar pažaisti biliardą. Nesupykdysite vyro, nereikės tvarkyti namų bei klausytis anekdotų ir kitų vyriškų juokelių, tuo tarpu pati su draugėmis galėsite pasidaryti mergaitišką vakarą. Supratingas vyras neįsižeis, o supratinga moteris žinos, kaip apeiti jai nemalonią situaciją.

„Prižiūrėk vaiką, bet nedaryk su juo to ir ano“

Tai klasikinė neseniai mama tapusios moters frazė. Nerimas trukdo tinkamai rūpintis vaikais, atrodo, kad niekas kitas jais negali pasirūpinti taip gerai, kaip pati mama. Deja, ne visada susimąstome, kad tėčiai kuo puikiausiai gali atstoti mamas, kai kurie jų rūpinasi vaikais netgi geriau. Pasikliaukite vyru ir leiskite jam prižiūrėti vaikus, negrasindama ir nenurodinėdama ką daryti. Taip neužkirsite kelio tėviškam ryšiui ir pati galėsite dažniau pailsėti nuo vaikų priežiūros.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

receptai

Visos moterys gamina skaniai. Bet vis tiek užmesk akį. >>

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!