Grožio nebūna per daug

Šarmingos kaip prancūzės

2012-07-17 | Mesmoterys.lt, nuotrauka www.photosshow.com

Ar kada buvo kilusi mintis užsirašyti į prancūziškus kursus, kuriuose mokytų ne kalbos, papročių ar mados ir kino istorijos, o paslaptingumo, pasitikėjimo savimi ir neatremiamo žavesio? Trumpai tariant, to, kas mus verčia idealizuoti prancūzes, o vyrus − pamesti dėl jų galvą.

Taisyklė nr. 1

Prancūzė niekada nesivaikys grožio idealų. Verčiau jau pabrėš savo individualumą ir taps juo pati. Užuot slėpusi tariamus trūkumus, pavers juos išskirtiniu bruožu. Prisminkime Vanessą Paradis ir jos priekinius dantis puošiantį tarpelį. Cindy Crowford visiškai ne prancūzė, tačiau pasitelkusios akių pieštuką jos apgamėlį savu laiku kopijavo visos besižavinčios mados pasaulio garsenybėmis.

Taisyklė nr. 2

Daugelis moterų kiekvieną savo sumanymą paverčia rimtu „projektu“. Nusprendusios sulieknėti, jos sudarys griežtą kaip teismo protokolas sąrašą, vengs gazuotų gėrimų ir tris kartus per savaitę nejausdamos džiaugsmo kulniuos į sporto salę. Prancūzėms tai nė nešautų į galvą. Sportas − jų kasdienybė. Neketindamos sukti galvos kur pasistatyti automobilį, jos visur keliauja pėsčiomis arba dviračiu. Ir visiškai nesupranta, ką galima veikti priprakaituotoje sporto salėje. O norėdamos atsikratyti poros kilogramų, verčiau užsisakys pusę porcijos negu ko nors atsisakys.

Taisyklė nr. 3

Ar Lietuvoje daug mergaičių lanko baleto mokyklą? Prancūzijoje tai vėl be galo populiaru. Ne todėl, kad šalies gyventojos trokštų tapti profesionaliomis šokėjomis arba norėtų numesti svorio. Tiesiog baletas − tiesiausias kelias idealios laikysenos link.

Taisyklė nr. 4

Pracūzės rūpinasi savo kūnu. Tačiau ne todėl, kad kažkam patiktų, o kad gerai jaustųsi pačios. Jos reguliariai lankosi pas kosmetologę, manikiūrininkę-pedikiūrininkę, nepamiršta pasilepinti masažais ir suteikti sau prabangos pojūtį lašeliu gerų kvepalų. Būtinas prancūzės „atributas“ − prižiūrėta rankų ir kojų oda. Nėra nieko labiau atstumiančio už suskirdusias pėdas, tikina jos. Makiažas? Dekoratyvinę kosmetiką prancūzės naudoja ne norėdamos supanašėti su pantomimos aktoriumi, o siekdamos subtiliai pabrėžti natūralius veido bruožus. Lengvas makiažo pagrindas, šiek tiek skaistalų, blakstienų tušo ir lūpų blizgio. Argi moteris, kurios makiažas išduoda kelių valandų stovėjimą prie veidrodžio, žadins vaizduotę spontaniškumo ir netikėtumo pažadu? − koketiškai mirkteli jos. 

Taisyklė nr. 5

Prancūzės naudojasi kiekviena proga pademonstruoti savo žavesį. Flirtavimo kultūra ir vylingi pokalbiai su priešinga lytimi jų tėvynėje tokie pat įprasti, kaip kava su pienu ankstų rytmetį. Kiekviena erdvė tam tinkama − nesavarbu, atsidūrėte kokteilių vakarėlyje, bibliotekoje ar ligoninės priimamajame.

Taisyklė nr. 6

Prancūzės vilioja ne pabrėžtinai seksualia apranga ar ryškiu makiažu, o lengvumu ir rafinuotumu. Jos neskirsto gyvenimo į etapus, tinkamus gyvenimo partnerio paieškoms, karjerai, vaikų auginimui. Joms prasmingas ir romantiškas visas gyvenimas.

Taisyklė nr. 7

Prancūzės kursto smalsumą. Užuot atskleidusios savo lūkesčius, jos flirtuoja, išlaiko distanciją ir stebi vyro reakciją. Bendraudamos išsaugo savo privatumą ir visada turi tik joms vienoms žinomą slaptą gyvenimą. Tai gali būti malonūs moteriški ritualai, pasivaikščiojimai prarastų meilių keliais arba neįpareigojantis skambutis buvusiam draugui. Prancūzių galvose verda daugybė nenuspėjamų minčių, o tai skatina pasitempti ir bandyti išlaikyti jų dėmesį. Flirtuodamos su kitais, jos nepraranda pasitikėjimo savimi ir leidžia suprasti, kad yra žavios ne tik savo išrinktajam.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

receptai

Visos moterys gamina skaniai. Bet vis tiek užmesk akį. >>

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!