Grožio nebūna per daug

Kad kardio treniruotė būtų intensyvesnė

2012-05-11 | Mesmoterys.lt, nuotrauka AP/Scanpix

Kardio treniruotės naudingos ir sveikatai, ir figūrai. Nesvarbu, bėgiojate, plaukiojate, važinėjate dviračiu ar lankote specialius užsiėmimus sporto klube, pasinaudokite šiais patarimais, kad išpeštumėte kuo daugiau naudos sportuodamos.

 • Kaitaliokite tempą. Šis triukas padės greičiau atsikratyti riebaliukų nuo pilvo ir efektyviau deginti kalorijas. Atlikdamos bet kokią kardio treniruotę, kas kurį laiką keiskite tempą. Tikriausiai pastebėjote, kad kai kurie kardio treniruokliai turi specialią tempo keiitmo programą. Tai reiškia, kad praėjus nustatytam laikui, tempas sulėtėja arba pagreitėja.
 • Tegul dirba ne tik kojos, bet ir rankos. Atliekant daugelį kardio treniruočių neįdarbinamos rankos, todėl, jei tik įmanoma, reikėtų skirti dėmesio ir viršutinei kūno daliai, pataria shape.com. Sukite jas, kol bėgate, daugiau įvairių rankų judesių atlikite plaukiodamos, aktyviau judinkite jas per Zumbos treniruotes.
 • Ilginkite kardio treniruočių trukmę. Daugelis jų trunka 30-45 minutes, tad deginkite kalorijas sportuodamos kiek ilgiau. Jei anksčiau tam skirdavote pusvalandį, dabar skirkite valandą. Pažadame: rezultatai bus dvigubai geresni.
 • Rinkitės įvairesnes sporto rūšis. Jei užsiimate kardio treniruotėmis, neapsiribokite bėgiojimu, plaukiojimu ar važiavimu dviračiu. Jei šeštadienį bėgiojate, sekmadienį pasivažinėkite dviračiu, o penktadieniais atsipalaiduokite zumbos treniruotėje. Įvairovė padeda išlikti motyvuotai.
 • didinkite krūvį. Bėgiojate ristele? Bent dalį treniruotės bėkite keldamos kelius į viršų. Baseine išbandykite įvairius plaukiojimo stilius, nes kiekvienas jų padeda lavinti skirtingus kūno raumenis. Jei važinėjatės dviračiu, minkite ne tik lygumomis ir nuokalnėmis, bet ir į įkalnes.

Sportuojant svarbiausia įvairovė. Keiskite tempą, kūno judesius, trukmę. Juk kuo įvairiau, tuo įdomiau, o, pasirodo, ir naudos daugiau.

Griežtai draudžiama MESMOTERYS.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MESMOTERYS.LT kaip šaltinį.

Komentarai:

Tavo komentaras:

 

facebook

Tikrą draugą Facebook'e pažinsi. Prisijunk! >>

naujienlaiškis

mėnesio horoskopas

 • AVINAS (03.21 – 04.20)
  Panašu, kad priėjote kryžkelę, kai teks rimtai apsispręsti - toliau žvalgytis į praeitį ar eiti pirmyn ir atidaryti duris naujom spalvom. Stenkitės išsaugoti vidinę ramybę ir optimizmą.
 • JAUTIS (04.21 – 05.21)
  Jautukams numatytas pripažinimas darbuose, sklandžiai besiklostantis asmeninis gyvenimas ir nauji, bet labai malonūs iššūkiai.
 • DVYNIAI (05.22 – 06.21)
  Laukia kūrybingas ir žaismingas mėnuo. Priimkite jį išskėstomis rankomis.
 • VĖŽYS (06.22 – 07.22)
  Ar esate sąžiningi sau ir aplinkiniams? Šis mėnuo gali būti pilnas panašių klausimų. Pasiryžkite į juos atsakyti.
 • LIŪTAS (07.23 – 08.23)
  Metas atsipūsti po intensyvaus darbymečio ir šiek tiek save palepinti. Dažniau skirkite laiko savo artimiems žmonėms - jiems labai reikalingas jūsų dėmesys.
 • MERGELĖ (08.24 – 09.23)
  Gaivūs vėjai meilės fronte. Pats metas pakviesti ilgametę antrąją pusę į romantišką pasimatymą, o vienišiams - pasitikti naujus jausmus.
 • SVARSTYKLĖS (09.24 – 10.23)
  Aplinkinius žavėsite savo įžvalgumu ir jautrumu. Dažniau vadovaukitės spontaniškumu - kartais neverta visko sverti dešimt kartų ir praleisti neeilines progas.
 • SKORPIONAS (10.24 – 11.22)
  Galimi sunkumai darbe. Tačiau jie bus lengvai įveikiami pakreipus mąstymą teigiama linkme. Kartais didžiausios pasaulio problemos gyvuoja tik mūsų galvose.
 • ŠAULYS (11.23 – 12.22)
  Pačios tikriausios atostogos. Nauji įspūdžiai, naujos idėjos, naujos pažintys.
 • OŽIARAGIS (12.23 – 01.20)
  Tikėtina, kad sulauksite pripažinimo darbinėje aplinkoje. Tačiau būkite atsargūs ir nekelkite sau pernelyg didelių reikalavimų - tai gali apsunkinti bendravimą su bičiuliais ir antrąja puse.
 • VANDENIS (01.21 – 02.19)
  Sprendimas priimti naujus iššūkius išeis tik į naudą. Jausitės atsipalaidavę, kaip niekad žavūs ir keliantys simpatijas aplinkiniams.
 • ŽUVYS (02.20 – 03.20)
  Skirkite daugiau dėmesio savo sveikatai. Įtampa ir greiti darbo tempai gali sutrikdyti fizinę ir emocinę pusiausvyrą. Dažniau pasilepinkite ramybe ir kūną atpalaiduojančiomis procedūromis.

kunas

Veidas Veidas Veidas

Naudingi straipsniai apie plastinę chirurgiją. Pagaliau visa informacija – vienoje vietoje. Kaip operuojama? Kokia rizika? Sužinok!

Daugiau

video

receptai

Visos moterys gamina skaniai. Bet vis tiek užmesk akį. >>

Nusiųsk draugui

Dėkojame, kad dalinatės!

Jūsų vardas *:

Jūsų el. paštas *:

Draugo el. paštas *:

Komentaras:

Apsaugos kodas

Įveskite kodą *:

Mūsų partneriai:

Užfifakyk ir sužinok draugiškas naujienas pirmoji!